NEČEKEJTE NA JARO, PŘIVEZTE VAŠE STROJE NA SERVIS VČAS, NYNÍ PO SEZÓNĚ. NA JAŘE JE TOHO MNOHO A VY BUDETE NEVRLÝ :-)

Rady pro nákup riderů

S vpředu zavěšeným žacím ústrojím máte dokonalou kontrolu nad pracovní plochou, umožní vám také dosáhnout pod keře a dostat se blíže k plotům a zdím. Jedinečná manévrovatelnost díky unikátnímu kloubovému řízení umožňuje velmi snadné ovládání rideru. Pracujete mnohem efektivněji a docílíte vynikajících výsledků rychleji a s menší námahou. A navíc, široká nabídka příslušenství vám pomůže zvládnout i jiné práce na zahradě v průběhu celého roku. S nebo bez AWD (náhon na čtyři kola) – rozhodnutí je na vás.

Co byste měli mít na paměti při nákupu rideru Husqvarna:

  • Kloubové řízení společně s hydrostatickou převodovkou zajišťují hladký provoz, a proto mohou být práce provedeny s větší precizností.
  • S našimi žacími ústrojími Combi máte možnost výběru ze dvou technik sekání: zadní výhoz nebo BioClip® (mulčování). Vyšší, divoké a hrubé typy trav je lépe sekat s použitím zadního výhozu. Metoda BioClip® je vhodnější pro dobře udržované, častěji sekané trávníky. Drobné odstřižky trávy zůstávají na trávníku a působí zároveň jako hnojivo.
  • Pokud je vaše travnatá plocha kluzká nebo v některých částech svažitá či pokud uvažujete o používání rideru po celý rok, AWD (náhon na čtyři kola) bude velmi dobrou investicí.
  • Prohlédněte si nabídku příslušenství jako je sweeper, vozík pro sběr posečené trávy, listí a nečistot, odmechovač, provzdušňovač, rozmetadlo a přívěsný vozík pro úpravu trávníku a sněhová radlice, sněhová fréza nebo vpředu zavěšený rotační kartáč pro úklid vjezdů a cest v průběhu celého roku.

 

Kompletní sortiment Riderů