Traktory SKLADEM !!!

O nás

VAJA - spol.s.r.o. - zahradní technika

Firma byla založena v roce 1993. V roce 1998 jsme na okraji Nové Paky v obci Štikov otevřeli značkovou prodejnu zahradní techniky se servisem. V dubnu 2020 jsme také otevřeli prodejnu v Jičíně. Prodáváme především sortiment značek Husqvarna, McCulloch, Gardena a Stiga. Jsme rodinná firma a snažíme se, aby i náš přístup k zákazníkovi byl rodinný. Pokud si s něčím nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme, nebo dle domluvy k Vám přijedeme a poradíme Vám přímo na Vaší zahradě vhodný výrobek. Pokud chcete kupovat traktor a nevíte si rady, přímo u Vás doma můžeme uspořádat předváděcí akci.

Servisujeme sortiment značky Husqvarna a jí přidružené a značky Stiga. Z kapacitních důvodů jiné značky neservisujeme. Nemáme na ně náhradní díly ani přístupy k rozkresům. Pokud máte jinou značku, vždy se obracejte na prodejce, kde jste daný výrobek koupili.

Pokud chcete posezónní servis na Vaše stoje, vždy myslete s předstihem. Nejlépe po sezóně říjen - březen, kdy stroj nepotřebujete a tudíž na nás nechvátáte. V sezóně běžný servis provádíme také, ale musíte počítat s tím, že si stroj u nás nějaký čas pobyde a zbytečně tak stresujete nás i Vás :-) V sezóně řešíme přednostně reklamace a opravy na strojích, které u nás na servisu - údržbě byly a zákazník si je např. při sekání poničil. V sezóně také jezdíme na prodej k zákazníkovi, montujeme roboty, stavíme traktory, takže z toho důvodu není možné odhadnout, jak dlouho si u nás Váš stroj pobyde. Přibližnou dobu sdělujeme podle aktuálnosti a také v dnešní době hodně záleží na dostupnosti případných náhradních dílů. Děkujeme za pochopení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení