TRAKTORY HUSQVARNA A STIGA SKLADEM.

O nás

VAJA - spol.s.r.o. - zahradní technika

Firma byla založena v roce 1993. V roce 1998 jsme na okraji Nové Paky v obci Štikov otevřeli značkovou prodejnu zahradní techniky se servisem. V dubnu 2020 jsme také otevřeli prodejnu v Jičíně. Prodáváme především sortiment značek Stihl, Husqvarna a Stiga. Jsme rodinná firma a snažíme se, aby i náš přístup k zákazníkovi byl rodinný. Pokud si s něčím nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme, nebo dle domluvy k Vám přijedeme a poradíme Vám přímo na Vaší zahradě vhodný výrobek. Pokud chcete kupovat traktor a nevíte si rady, přímo u Vás doma můžeme uspořádat předváděcí akci.

Servisujeme sortiment značky Stihl, Husqvarna a Stiga. Z kapacitních důvodů jiné značky neservisujeme. Nemáme na ně náhradní díly ani přístupy k rozkresům. Pokud máte jinou značku, vždy se obracejte na prodejce, kde jste daný výrobek koupili.

Pokud chcete posezónní servis na Vaše stoje, vždy myslete s předstihem. Nejlépe po sezóně říjen - březen, kdy stroj nepotřebujete a tudíž na nás nechvátáte. V sezóně běžný servis provádíme také, ale musíte počítat s tím, že si stroj u nás nějaký čas pobyde a zbytečně tak stresujete nás i Vás :-) V sezóně řešíme přednostně reklamace a opravy na strojích, které u nás na servisu - údržbě byly a zákazník si je např. při sekání poničil. V sezóně také jezdíme na prodej k zákazníkovi, montujeme roboty, stavíme traktory, takže z toho důvodu není možné odhadnout, jak dlouho si u nás Váš stroj pobyde. Přibližnou dobu sdělujeme podle aktuálnosti a také v dnešní době hodně záleží na dostupnosti případných náhradních dílů. Děkujeme za pochopení.

Zpět do obchodu